Vystavit nebo používat?

Čajová konvice je hezký doplněk. Můžete ji mít v prosklené vitríně nebo ji můžete používat klidně každý den. Máte rádi odpoledne s přáteli u kávy? Nebo máte raději jiné nápoje? Co takhle zelený, nebo černý nápoj? Či bylinkový nebo ovocný? Vyzkoušejte také bílý. Tento kousek porcelánu můžete mít vystavený, nebo si ho můžete užívat. Připravovat do ní stále čerstvý nápoj. Vychutnejte si ho.

Hezký dárek

Dostali jste čajovou konvici od přátel jako dárek? Nikdy jste jí ale nepoužívali a teď nevíte, jestli s tím máte začínat? Rada zní ano. Připravujte si do ní každý den čerstvý, lahodný nápoj. Ideálně bylinkový. Pokud dáváte přednost černému nebo zelenému, nevadí. I ten se hodí. Můžete jí využívat i pro posezení s přáteli nebo jen tak sami s partnerem.

Ohodnoťte příspěvek
/ by

Post Author: