Stud není na místě

Dnes je již zcela běžné hovořit otevřeně o sexu, erotice. Přesto je zkrátka fakt, že jsou lidé, kteří jsou otevřenější, jiní jsou přece jen ostýchavější. Někdo se v milostném životě nestydí říci partnerovi nahlas, co se mu líbí, co ho vzrušuje, jiný svá přání tají a obává se odmítnutí. Není to ale zbytečné? Vždyť nesdělíme-li svá přání, partner se nikdy nedozví, co by pro Vás bylo to nejžhavější pokušení. Pokud si prostě nedovedete představit svá přání vyslovit, je tu další možnosti. Vyhledejte si fotografii či video a partnerovi to prostě ukažte. Uvidíte jeho reakci a poté je již jen malý krůček k realizaci Vašich snů.

Jak navodit tu správnou atmosféru?

Zkuste to a uvidíte, že s pomocí obrázků nebo videí svému partnerovi sdělíte vše potřebné. Začít navozovat tu správnou atmosféru Vám pomůže i dívka dne http://www.erotika.cz/podniky/privatsexno1-praha_3, od pondělí do neděle na Vás čeká nová nažhavená kočička. A pak je již jen krůček ke sledování krátkého videa nebo fotografie, ovšem je dost možné, že to ani nebude zapotřebí, že Vám již tak bude v místnosti dost horko a bude zapotřebí odložit veškeré svršky.

Ohodnoťte příspěvek
/ by

Post Author: