Nemá cenu hrát divadlo

Dejte si pozor, aby Vám manželka neutekla!

Hormony ovlivňují v lidském těle mnoho životních funkcí nebo procesů, mezi něž patří také např. erekce. Jestliže se chcete o této problematice dovědět více, pak čtěte dále nebo navštivte naše internetové stránky.

Ubíjí Vás ubohá Erekce ?

Podobně jako ženy zažívají tzv. menopauzu, která je spojena s úbytkem hormonu estrogenu, tak i muži zažívají podobné období, tzv. andropauzu. V tomto období dochází k úbytku hormonu testosteronu, o němž je známo, že ovlivňuje např. dosahování erekce.

Erekce a vliv hormonů

V těle má tedy na kvalitu erekce vliv zejména hormon testosteron. Dostatek tohoto hormonu zajišťuje a ovlivňuje kromě mužné síly také energii, sílu a vitalitu. Jestliže se nechcete smířit s přirozeným úbytkem testosteronu, pak začněte užívat náš preparát, který dokáže napodobit jeho působení.