Nechte tisk na profesionálech

Potřebujete vytvořit větší množství propagačních materiálů, ale obáváte se, že nedisponujete potřebným vybavením pro jejich kvalitní provedení? Nebojte se, nabízíme Vám levný tisk letáků v rozměrech i provedeních přesně podle Vašich potřeb. Sami si vyberete gramáž papíru, potřebný počet kusů, možnost skládání a spoustu dalších doplňků, které jen zvyšují kvalitu výsledného produktu. Cenu pro základní varianty si můžete zjistit sami, díky našemu online kalkulátoru ceny. Snadno tak zjistíte, že za jeden leták zaplatíte pouze pár haléřů. A samozřejmě platí, že čím více objednáte, tím méně v přepočtu za kus vlastně zaplatíte.

Práci zařídíme my

Po zadání veškerých designových nastavení a zjištění ceny už stačí jen nahrát podklady ve formátu PDF a odeslat. Vše ostatní už zařídíme my, včetně dopravy. Objednané zboží Vám přivezeme v rámci ČR kamkoli budete potřebovat, při objednávce nad 2000,- Kč dokonce zdarma. Neváhejte dlouho a využijte právě dnes našich akčních cen na vybrané varianty objednávek, levnější už to nebude.

Nechte tisk na profesionálech
5 (100%)2
/ by

Post Author: